Phone: +48 606 995 048

e-mail: fiolka2007@wp.pl

Labrador Retriever

Usability courses

Utility certificate of Amanda, Nikita & Brittany
Próby Pracy Retrieverów Zator - Spykowice 2004


Dnia 16.10.2004 odbył się Regionalny Konkurs Pracy Retrieverów w Zatorze-Spytkowicach.
AMANDA Megi Mezą startowała w klasie „B”, otrzymała dyplom II stopnia.IV Okręgowy Konkurs Retrieverów - Łódź 18.09.2005


Dnia 18.09.2005 odbył się IV OKRĘGOWY KONKURS RETRIEVERÓW W ŁODZI.
NIKITA Górska Fantazja startowała w klasie B, został przyznany dyplom I stopnia.
Zajęła III lokatę na 18 startujących psów, uzyskała łączną sumę punktów 136 na 140 p możliwych.Warmiński Konkurs Retrieverów - 27.08.2006


Dnia 27.08.2006 r. odbył się I Warmińsko- Mazurski Konkurs Retrieverów.
NIKITA Górska Fantazja startowała w klasie "B"
Zajęła I miejsce na 15 startujących psów,uzyskując 136 pkt na 140 pkt. możliwych, otrzymała dyplom I stopnia.Regionalny Konkurs Pracy Retrieverów Klasy B


Dnia 30.09.2006 r. odbył się Regionalny Konkurs Pracy Retrieverów kl.''B'' w Zatorze- Spytkowicach.
Nasza maleńka BRITTANY Górska Fantazja, była najmłodszym uczestnikiem tego konkursu (13- miesięcy) zdobyła dyplom I stopnia, zajęła IV miejsce na 13 startujących psów, uzyskując 131 p na 140 p możliwych. Jesteśmy z niej strasznie dumni!Konkurs Retrieverów w Otominie


Dnia 6.09.2008 r. odbył się III Konkursu Retrieverów w Ominie
NIKITA Górska Fantazja zajęła 4 lokatę i dyplom I stopnia
BRITTANY Górska Fantazja 5 lokatę i dyplom I stopnia

Wyruszyliśmy na spotkanie przygody. W sobotę 6.09.2008 z samego rana wyjechaliśmy z pochmurnej Warszawy na konkurs retrieverów do Omina. Zaledwie po przejechaniu 30 kilometrów rozpętała się burza, z nieba lało się jak z cebra !!! istny koszmar !!! wycieraczki nie nadążały zbierać deszczu z szyby, ale dotarliśmy cali i zdrowi do celu naszej podróży. Będąc na miejscu okazało się że przyjechaliśmy jako pierwsi ;-)))
Na konkurs retriverów pojechał ze mną tata, chciał zobaczyć czym się zajmuje w wolnym czasie, jak wygląda praca moich dziewczyn, zawsze tylko słyszał, ale nigdy nie miał okazji zobaczyć ich na żywo:-))) był pod ogromnym wrażeniem możliwości, predyspozycji tej rasy do pracy w polu.
Pogoda zaczęła nam sprzyjać, powoli przestawało padać, gdzie nie gdzie nieśmiało zaczęło wyglądać słoneczko. Po miłym powitaniu, przedstawieniu sędziów i wylosowaniu numerków startowych ruszyliśmy do wcześniej wyznaczonych konkurencji.
Dziewczyny uwijały się jak w ukropie, co niestety nie wyszło nam na dobre, szybkość je niestety zgubiła i straciły kilka punktów, na czymś co zawsze robią perfekcyjnie i w dodatku przy gorszej pogodzie, może powodem było to że zaczęły chodzić na polowania...a tam się liczy szybkość, a nie perfekcja wykonania. Zakończyłyśmy też jako pierwsze ;-)))
NIKITA zajęła 4 lokatę i dyplom I stopnia, a BRITTANY 5 lokatę i dyplom I stopnia na 11 startujących psów.
Każda osoba, która przyjechała na konkurs mogła posilić i rozgrzać się specjałami kuchni staropolskiej. Około godziny 14 rozpoczęło się oficjalne zakończenie III Konkursu Retrieverów w Ominie, rozdanie dyplomów i nagród.
Wszyscy szczęśliwi wsiedliśmy do samochodu i ruszyliśmy do zatłoczonej Warszawy...


Welcome

Welcome to Szczenięce Marzenia (Puppy's Dreams) Labradors, home of Champions, obedience competitors, classic hunting partners, and fabulous babysitters. Feel free to visit our website for current news, photos and videos and come back soon!

Contact

Phone:+48 606-995-048
Email: fiolka2007@wp.pl
Wioletta Kwiatkowska
05-825 Opypy, Grodzisk Mazowiecki